Siostry – architektki zakochały się w papierze i jest to zdecydowanie miłość odwzajemniona! Ich pomysły są klarowne, przemyślane, koncepcyjne i spójne. Kochają kolory!
— Karolina Waltz, Bridelle
Tak wiele osób nie może się mylić. Skromnie, klasycznie bez tandety, serduszek i motylków. Delikatne nawiązanie do motywu przewodniego, urocza kokardka, kilka kartek z najważniejszymi informacjami. Zaproszenia wyszły idealnie.
— Eliza Wydrych, Fashionelka
Zapraszamy na nasz blog projektslub.blogspot.com

Zapraszamy na nasz blog projektslub.blogspot.com

MY

Projekt Ślub to pracownia projektowa papeterii ślubnej prowadzona przez nas dwie Katarzynę Kostecką i Annę Stolińską-Śledź. Siostry bliźniaczki, architektki z wykształcenia, graficzki z pasji, projektantki z wyboru, spełnione żony i młode mamy.

PROJEKT

Projekt Ślub realizujemy od 2011 roku, kiedy to, w wyniku naszych doświadczeń związanych z organizacją ślubów własnych i przyjaciół, postanowiłyśmy stworzyć coś, co wypełni sporą wówczas niszę na polskim rynku ślubnym. Zaczęłyśmy projektować oryginalne i nowoczesne zaproszenia ślubne i pomysłowe dodatki weselne, które pokochało wiele osób.
Od czasu, gdy zakładałyśmy firmę sporo się zmieniło, rynek ślubny się rozwinął, ale i my inwestujemy w rozwój firmy, jakość oferowanych produktów, a kreatywnych pomysłów wciąż mamy w nadmiarze. Kochamy kolory, ręcznie rysowane ilustracje, dobry design, ciekawe liternictwo. Staramy się stale rozwijać, ulepszać jakość naszej papeterii, odświeżać stare projekty i projektować jeszcze piękniejsze nowe zaproszenia oraz realizować coraz bardziej odważne pomysły. Stawiamy na kreatywne rozwiązania dopasowane do Waszej wizji i pomysłu, piękne grafiki własnego autorstwa oraz staranne ręcznie wykonywane detale.

ŚLUB

Przez 8 lat wypracowałyśmy rozpoznawalną markę zaproszeń ślubnych. Nie gonimy za trendami, (choć jesteśmy na bieżąco)  tworząc własny, niepowtarzalny styl.  Jeśli jest on choć trochę spójny z Waszą wizją ślubu to na pewno stworzymy razem coś fajnego. Naszą specjalnością są personalizowane projekty indywidualne zaproszeń ślubnych, dopasowanych do charakteru i pomysłów narzeczonych. Uważamy, że najlepsze projekty zawsze powstają przy ścisłej współpracy z parą młodą i z powodzeniem  przelewamy na papier Wasze marzenia.

Certyfikat Partnera Honorowego 2019 PSKŚ

Certyfikat Partnera Honorowego 2019 PSKŚ

Odwiedź nasz profil @projektslub na Instagramie