Siostry – architektki zakochały się w papierze i jest to zdecydowanie miłość odwzajemniona! Ich pomysły są klarowne, przemyślane, koncepcyjne i spójne. Kochają kolory!
— Karolina Waltz, Bridelle
Tak wiele osób nie może się mylić. Skromnie, klasycznie bez tandety, serduszek i motylków. Delikatne nawiązanie do motywu przewodniego, urocza kokardka, kilka kartek z najważniejszymi informacjami. Zaproszenia wyszły idealnie.
— Eliza Wydrych, Fashionelka
Zapraszamy na nasz blog projektslub.blogspot.com

Zapraszamy na nasz blog projektslub.blogspot.com

MY

Projekt Ślub to pracownia projektowa papeterii ślubnej prowadzona przez nas dwie Katarzynę Kostecką i Annę Stolińską-Śledź. Siostry bliźniaczki, architektki z wykształcenia, graficzki z pasji, projektantki z wyboru, spełnione żony i młode mamy.

PROJEKT

Projekt Ślub realizujemy od 2011 roku, kiedy to, w wyniku naszych doświadczeń związanych z organizacją ślubów własnych i przyjaciół, postanowiłyśmy stworzyć coś, co wypełni sporą wówczas niszę na polskim rynku ślubnym. Zaczęłyśmy projektować oryginalne i nowoczesne zaproszenia ślubne i pomysłowe dodatki weselne, które pokochało wiele osób.
Od czasu, gdy zakładałyśmy firmę sporo się zmieniło, rynek ślubny się rozwinął, ale i my inwestujemy w rozwój firmy, jakość oferowanych produktów, a kreatywnych pomysłów wciąż mamy w nadmiarze. Kochamy kolory, ręcznie rysowane ilustracje, dobry design, ciekawe liternictwo. Staramy się stale rozwijać, ulepszać jakość naszej papeterii, odświeżać stare projekty i projektować jeszcze piękniejsze nowe zaproszenia oraz realizować coraz bardziej odważne pomysły. Stawiamy na kreatywne rozwiązania dopasowane do Waszej wizji i pomysłu, piękne grafiki własnego autorstwa oraz staranne ręcznie wykonywane detale.

ŚLUB

Przez 8 lat wypracowałyśmy rozpoznawalną markę zaproszeń ślubnych. Nie gonimy za trendami, (choć jesteśmy na bieżąco)  tworząc własny, niepowtarzalny styl.  Jeśli jest on choć trochę spójny z Waszą wizją ślubu to na pewno stworzymy razem coś fajnego. Naszą specjalnością są personalizowane projekty indywidualne zaproszeń ślubnych, dopasowanych do charakteru i pomysłów narzeczonych. Uważamy, że najlepsze projekty zawsze powstają przy ścisłej współpracy z parą młodą i z powodzeniem  przelewamy na papier Wasze marzenia.

Certyfikat Partnera Honorowego 2019 PSKŚ

Certyfikat Partnera Honorowego 2019 PSKŚ

INSPIRUJEMY

Na naszym blogu projektslub.blogspot.com oprócz autorskiej papeterii znajdziecie też palety kolorystyczne, ciekawe inspiracje oraz zdjęcia z prawdziwych wesel z udziałem naszej papeterii ślubnej.

Odwiedź nasz profil @projektslub na Instagramie