Oferta zaproszeń - MODYFIKACJA

Oferta zaproszeń - MODYFIKACJA
 

MODYFIKACJA

ZMIANY GRAFICZNE I KOLORYSTYCZNE W WYBRANYM GOTOWYM PROJEKCIE ZAPROSZEŃ 

KOSZTY: 200-300 zł (koszt wykonania zmian w gotowym projekcie) + cena zaproszenia wg. formatu x ilość zaproszeń 

  • MODYFIKACJA zakłada wykonanie poprawek graficznych i kolorystycznych w gotowym projekcie zaproszenia

  • Wybieracie gotowe zaproszenia, które się Wam najbardziej podobają

  • Dopasujemy wybrane zaproszenie do Waszej kolorystyki ślubu , dokonamy drobnych poprawek graficznych, edycji czcionek, dopasujemy treści i inne elementy

  • Cena MODYFIKACJI obejmuje zmianę kolorystyki , drobne poprawki graficzne/zmianę niektórych motywów/czcionek w wybranym projekcie prezentowanym na naszej stronie. Wykonanie projektu mapki również jest wliczone w cenę. Mapki rysujemy w jednej wersji na podstawie trasy wyznaczonej przez Google Maps, dlatego prosimy o przesłanie nam podglądu trasy.

  • Cena nie uwzględnia rysowania zupełnie nowych grafik i motywów (taką usługę uwzględnia PROJEKT INDYWIDUALNY)

  • Standardowe zaproszenia są bez personalizacji z pozostawionym miejscem do ręcznego wypisania nazwisk zapraszanych osób. Wypisanie nazwisk gości na zaproszeniach jest dodatkowo płatne.

  • Do przygotowania projektu należy przesłać dokładnie sprawdzone treści, ponieważ wykonanie większej ilości poprawek tekstowych (ponad 3- krotnie) jest dodatkowo płatne (wycena indywidualna).

PŁATNOŚCI: przedpłata 300 zł + reszta kwoty po akceptacji projektu

W przypadku zamówienia projektu z modyfikacją wymagane jest dokonanie przedpłaty w wysokości 300 zł. Jeżeli ostateczny koszt modyfikacji to 200 zł, reszta wpłaconej kwoty jest odejmowana od końcowej ceny za zaproszenia. Pozostałą część kwoty za zamówione zaproszenia należy wpłacić po zatwierdzeniu projektu do druku i po otrzymaniu mailowego podliczenia płatności. W przypadku odstąpienia       przez zamawiającego od wydruku zaproszeń po otrzymaniu projektu do zatwierdzenia wpłacona kwota 300 zł nie jest zwracana (stanowi ona zapłatę za prace projektowe wykonane przy dopasowaniu projektu).