dodatki SOLO.png

DODATKI ŚLUBNE - SOLO

Opcja dla nowych klientów,
którzy NIE zamawiali zaproszeń Projekt Ślub
MINIMALNA KWOTA ZAMÓWIENIA: 500 ZŁ 

 
dodatki PLUS.png

DODATKI ŚLUBNE - PLUS

Opcja dla klientów,
którzy zamawiali zaproszenia Projekt Ślub
MINIMALNA KWOTA ZAMÓWIENIA: 300 ZŁ 

 
 

ZASADY OGÓLNE ZAMAWIANIA DODATKÓW ŚLUBNYCH

W cenniku zostały opisane rodzaje oferowanych dodatków ślubnych. Zdjęcia w cenniku prezentujące poszczególne elementy są przykładowe. Zamawiane dodatki są utrzymane w spójnej stylistyce i kolorystyce oraz dopasowane do wybranych zaproszeń. Szczegółowe zasady zamawiania zostały ujęte w Regulaminie Projekt Ślub.

MINIMALNE KWOTY ZAMÓWIENIA:

Zamówienia na dodatki realizowane są kompleksowo wyłącznie powyżej minimalnych kwot określonych w cenniku dodatków. Nie wykonujemy zleceń na pojedyncze elementy.

CENY:

Wszystkie elementy mają określone ceny za sztukę lub komplet oraz minimalne ilości.

ZAKRES ZAMÓWIENIA:

Zamówienie obejmuje wyłącznie drukowane elementy, wykonane na podstawie autorskich projektów (gotowych lub dedykowanych konkretnej parze). Realizujemy wyłącznie dodatki ślubne dopasowane do projektów zaproszeń PROJEKT ŚLUB. Sprzedaży podlega gotowy, wydrukowany produkt, oraz jego wszelkie elementy składowe wykonany na postawie prezentowanego w formie elektronicznej projektu (pliki jpg), który zostaje zatwierdzony na etapie projektowym. Projekty do realizacji we własnym zakresie nie podlegają sprzedaży. Nie udostępniamy grafik/ projektów/plików źródłowych do wykorzystania do własnych potrzeb. Istnieje możliwość złożenia zamówienia na same dodatki ślubne (mimo, że zaproszenia były zamawiane w innej firmie), jednak oferta dotyczy wyłącznie naszych gotowych projektów.

PAPIER:

Dodatki drukowane są cyfrowo na papierze kredowym lub innym (jeśli dana kolekcja miała dobrany inny rodzaj papieru pasujący do jej charakteru). Standardowo wszystkie projekty drukowane są na papierze o gramaturze 300-350 g (zawieszki na papierze 250 g).

RABATY:

Klientom, którzy zamawiali zaproszenia z oferty projekt ślub oferujemy zniżki przy zamawianiu dodatków:
- Przy zamówieniu dodatków za kwotę powyżej 1200 zł RABAT 10 %
- Przy zamówieniu dodatków za kwotę powyżej 1600 zł RABAT 15 %

KIEDY ZAMAWIAĆ DODATKI ŚLUBNE:

Zgłoszenie na dodatki należy przesłać na ok. 2 miesiące przed datą ślubu. Nie rezerwujemy terminów z większym wyprzedzeniem. Parom, które zamawiały u nas zaproszenia gwarantujemy wykonanie dodatków. Wykonując dodatki ślubne kierujemy się datą wesela, na którą mają one zostać dostarczone, i do niej dostosowujemy czas realizacji. 

PŁATNOŚCI: przedpłata 300 zł + reszta kwoty po akceptacji projektu

Składając zamówienie na dodatki wymagane jest dokonanie przedpłaty w wysokości 300 zł na poczet prac związanych z przygotowaniem projektu. Koszt projektu jest w wliczony w cenę dodatków, i kwota 300 zł jest odejmowana w końcowym rozliczeniu za zamówione dodatki. Pozostałą część kwoty za zamówienie należy wpłacić po zatwierdzeniu projektu do druku i po otrzymaniu mailowego podliczenia płatności. W przypadku odstąpienia przez zamawiającego od wydruku dodatków po otrzymaniu projektu do zatwierdzenia wpłacona kwota 300 zł nie jest zwracana (stanowi ona zapłatę za prace projektowe wykonane przy dopasowaniu projektu).