Oferta zaproszeń - PROJEKT INDYWIDUALNY

Oferta zaproszeń - PROJEKT INDYWIDUALNY
 

PROJEKT INDYWIDUALNY

KOSZTY: 300 zł (koszt przygotowania nowego projektu graficznego) + cena zaproszenia wg. formatu* x ilość zaproszeń 

* Formaty zaproszeń nie ujęte w cenniku wyceniane są indywidualnie na podstawie szczegółowych wytycznych

 • Opcja PROJEKT INDYWIDUALNY zakłada przygotowanie jednej nowej wersji projektu zaproszenia wg Waszych wytycznych
 • Cena PROJEKTU INDYWIDUALNEGO obejmuje stworzenie jednej wersji projektu w wybranym przez Was motywie, kolorystyce, czcionkach wraz z narysowaniem nowych grafik (lub wykorzystaniem w inny sposób tych, które już mamy). Wykonanie projektu mapki również jest wliczone w cenę. Mapki rysujemy w jednej wersji na podstawie trasy wyznaczonej przez Google Maps, dlatego prosimy o przesłanie nam podglądu trasy. 
 • Wybierzcie format zaproszenia, który Wam najbardziej podoba (wszystkie dostępne formaty opisane są w cenniku) i na nim stworzymy coś specjalnie dopasowanego do Waszej stylistyki ślubu. Możemy też stworzyć nowy format zaproszeń, jednak przed złożeniem zamówienia należy zapytać o możliwość jego wykonania oraz wycenę. 
 • Możemy bazować na gotowym projekcie, połączyć kilka motywów na jednym zaproszeniu lub stworzyć coś zupełnie nowego
 • W cenie 300 zł otrzymujecie jedną wersję projektu stworzonego na podstawie Waszej wizji i wytycznych. 
 • Cena nie uwzględnia rysowania kilku wersji nowych grafik.
 • Po wykonaniu jednej wersji projektu na podstawie przesłanych przez Was informacji i inspiracji, wysyłamy Wam projekt do zatwierdzenia. Następnie po konsultacjach wprowadzamy drobne poprawki (w cenie projektu poprawki wykonujemy maksymalnie 2- krotnie - nie wykonujemy już nowej wersji wybranego projektu) i wysyłamy Wam ostateczną wersję do zatwierdzenia. Większa ilość poprawek graficznych płatna dodatkowo
 • W zaproszeniu indywidualnym ważne jest określenie kolorystyki, motywu przewodniego i stylistyki wesela. Możemy też coś w tej kwestii doradzić i zaproponować.
 • Zaproszenia otrzymujecie wydrukowane, w zamówionej liczbie, z wszystkimi elementami, które zostały zawarte w projekcie (wstążki, koperty, znaczki itp.)
 • Standardowe zaproszenia są bez personalizacji z pozostawionym miejscem do ręcznego wypisania nazwisk zapraszanych osób. Wypisanie nazwisk gości na zaproszeniach jest dodatkowo płatne.  
 • Do przygotowania projektu należy przesłać dokładnie sprawdzone treści, ponieważ wykonanie większej ilości poprawek tekstowych (ponad 3- krotnie) jest dodatkowo płatne (wycena indywidualna). 

PŁATNOŚCI: przedpłata 400 zł + reszta kwoty po akceptacji projektu

W przypadku zamówienia projektu indywidualnego wymagane jest dokonanie przedpłaty w wysokości 400 zł. Koszt projektu to 300 zł, reszta wpłaconej kwoty jest odejmowana od końcowej ceny za zaproszenia. Pozostałą część kwoty za zamówione zaproszenia należy wpłacić po zatwierdzeniu projektu do druku i po otrzymaniu mailowego podliczenia płatności. W przypadku odstąpienia przez zamawiającego od wydruku zaproszeń po otrzymaniu projektu do zatwierdzenia wpłacona kwota 400 zł nie jest zwracana (stanowi ona zapłatę za prace projektowe wykonane przy tworzeniu projektu).