Oferta zaproszeń - PROJEKT INDYWIDUALNY

Oferta zaproszeń - PROJEKT INDYWIDUALNY
 

PROJEKT INDYWIDUALNY

KOSZTY: 400 zł (koszt przygotowania nowego projektu graficznego) + cena zaproszenia wg. formatu* x ilość zaproszeń 

* Formaty zaproszeń nie ujęte w cenniku wyceniane są indywidualnie na podstawie szczegółowych wytycznych

 • Opcja PROJEKT INDYWIDUALNY zakłada przygotowanie jednej nowej wersji projektu zaproszenia wg Waszych wytycznych

 • Cena PROJEKTU INDYWIDUALNEGO obejmuje stworzenie jednej wersji projektu w wybranym przez Was motywie, kolorystyce, czcionkach wraz z narysowaniem nowych grafik (lub wykorzystaniem w inny sposób tych, które już mamy). Wykonanie projektu mapki również jest wliczone w cenę. Mapki rysujemy w jednej wersji na podstawie trasy wyznaczonej przez Google Maps, dlatego prosimy o przesłanie nam podglądu trasy.

 • Wybierzcie format zaproszenia, który Wam najbardziej podoba (wszystkie dostępne formaty opisane są w cenniku) i na nim stworzymy coś specjalnie dopasowanego do Waszej stylistyki ślubu. Możemy też stworzyć nowy format zaproszeń, jednak przed złożeniem zamówienia należy zapytać o możliwość jego wykonania oraz wycenę.

 • Możemy bazować na gotowym projekcie, połączyć kilka motywów na jednym zaproszeniu lub stworzyć coś zupełnie nowego

 • W cenie 400 zł otrzymujecie jedną dopracowaną wersję projektu stworzonego na podstawie Waszej wizji i wytycznych.

 • Cena nie uwzględnia rysowania kilku wersji nowych grafik.

 • Po wykonaniu jednej wersji projektu na podstawie przesłanych przez Was informacji i inspiracji, wysyłamy Wam projekt do zatwierdzenia. Następnie po konsultacjach wprowadzamy drobne poprawki (w cenie projektu poprawki wykonujemy maksymalnie 2- krotnie - nie wykonujemy już nowej wersji wybranego projektu) i wysyłamy Wam ostateczną wersję do zatwierdzenia. Większa ilość poprawek graficznych płatna dodatkowo

 • W zaproszeniu indywidualnym ważne jest określenie kolorystyki, motywu przewodniego i stylistyki wesela. Możemy też coś w tej kwestii doradzić i zaproponować.

 • Zaproszenia otrzymujecie wydrukowane, w zamówionej liczbie, z wszystkimi elementami, które zostały zawarte w projekcie (wstążki, koperty, znaczki itp.)

 • Standardowe zaproszenia są bez personalizacji z pozostawionym miejscem do ręcznego wypisania nazwisk zapraszanych osób. Wypisanie nazwisk gości na zaproszeniach jest dodatkowo płatne.

 • Do przygotowania projektu należy przesłać dokładnie sprawdzone treści, ponieważ wykonanie większej ilości poprawek tekstowych (ponad 3- krotnie) jest dodatkowo płatne (wycena indywidualna).

PŁATNOŚCI: przedpłata 400 zł + reszta kwoty po akceptacji projektu

W przypadku zamówienia projektu indywidualnego wymagane jest dokonanie przedpłaty w wysokości 400 zł. Pozostałą część kwoty za zamówione zaproszenia należy wpłacić po zatwierdzeniu projektu do druku i po otrzymaniu mailowego podliczenia płatności. W przypadku odstąpienia przez zamawiającego od wydruku zaproszeń po otrzymaniu projektu do zatwierdzenia wpłacona kwota 400 zł nie jest zwracana (stanowi ona zapłatę za prace projektowe wykonane przy tworzeniu projektu).