Oferta zaproszeń - STANDARD + KOLOR

 

STANDARD + KOLOR

ZMIANA KOLORYSTYKI W WYBRANYM GOTOWYM PROJEKCIE ZAPROSZEŃ

KOSZTY: 100-150 zł (wyceniane indywidualnie) + cena zaproszenia wg. formatu x ilość zaproszeń 

  • Opcja STANDARD PLUS KOLOR to opcja STANDARD z dodatkową usługą zmiany kolorów
  • Cena w opcji STANDARD PLUS KOLOR obejmuje zmianę kolorystyki w wybranym projekcie prezentowanym na naszej stronie oraz wszystkich elementów, które zawiera opcja STANDARD. 
  • KOLORY na projekcie zostają zmienione na wybrane przez Was. W tej opcji wykonujemy też standardowe konieczne poprawki w gotowym projekcie– tekst + ewentualnie zdjęcia. Projekt mapki płatny dodatkowo (jak w opcji STANDRAD).
  • Kolory będą zbliżone do wybranych przez Was, nie mamy jednak możliwości uzyskania idealnego odcienia jak np. na zdjęciu z inspiracją. Kolory, jakie wyświetlają monitory będą się nieco różnić się od tych na wydruku. Po wykonaniu projektu na życzenie możemy przesłać pocztą próbny wydruk koloru (wydłuża to realizację o ok. tydzień). 
  • W niektórych projektach zmiana kolorystyki oznacza konieczność wykonania grafik zupełnie od nowa i jest traktowana jako Modyfikacja lub Nowy Projekt. O możliwość zmian należy zapytać przed złożeniem zamówienia. 

PŁATNOŚCI: przedpłata 300 zł + reszta kwoty po akceptacji projektu

W przypadku zamówienia projektu gotowego zaproszenia ze zmianą kolorów wymagane jest dokonanie przedpłaty w wysokości 300 zł. Koszt zmian kolorystycznych to 100-150 zł, reszta wpłaconej kwoty jest odejmowana od końcowej ceny za zaproszenia. Pozostałą część kwoty za zamówione zaproszenia należy wpłacić po zatwierdzeniu projektu do druku i po otrzymaniu mailowego podliczenia płatności. W przypadku odstąpienia przez zamawiającego od wydruku zaproszeń po otrzymaniu projektu do zatwierdzenia wpłacona kwota 300 zł nie jest zwracana (stanowi ona zapłatę za prace projektowe wykonane przy dopasowaniu projektu).