Oferta zaproszeń - STANDARD

Oferta Zaproszeń Projekt Ślub - STANDARD
 

STANDARD

WYBÓR GOTOWEGO PROJEKTU ZAPROSZENIA

KOSZTY: cena zaproszenia wg. formatu x ilość zaproszeń

  • Cena w opcji STANDARD obejmuje dopasowanie tekstu w wybranym projekcie prezentowanym na naszej stronie.

  • Jeżeli wybierzecie gotowy projekt zaproszenia dokonujemy w nim niezbędnych zmian. Wprowadzony zostanie Wasz tekst zaproszenia, jednak jego długość i układ nie powinny znacznie odbiegać od oryginału

  • W cenniku podane są elementy składowe zaproszenia i ich ceny, większość projektów można zamówić z dodatkową wkładką (luźną kartą) z informacjami.

  • W projektach zawierających zdjęcia, zostają one zmienione na Wasze w cenie zaproszenia. Zdjęcia należy przesłać w formie pojedynczych plików jpg (powinny mieć dobrą rozdzielczość).

  • Projekt STANDARD nie uwzględnia zmian czcionek/ elementów graficznych / kolorystycznych. Zaproszenia wykonujemy zgodnie z wybranym projektem prezentowanym na stronie. Wszelkie zmiany graficzne, zmiany w układzie zaproszenia, projekty dodatkowych kart, których dany projekt nie obejmuje ( np. karta love story/oś czasu/ foto) wyceniane są indywidualnie.

  • Projekt mapki w projektach w których były one przewidziane wykonujemy w cenie zaproszeń. Mapki rysujemy w jednej wersji na podstawie trasy wyznaczonej przez Google Maps, dlatego prosimy o przesłanie nam podglądu trasy. Mapka jest schematyczna, nie jest obrazem kartograficznym

  • Standardowe zaproszenia są bez personalizacji z pozostawionym miejscem do ręcznego wypisania nazwisk zapraszanych osób. Wypisanie nazwisk gości na zaproszeniach jest dodatkowo płatne.

  • Do przygotowania projektu należy przesłać dokładnie sprawdzone treści, ponieważ wykonanie większej ilości poprawek tekstowych (ponad 3- krotnie) jest dodatkowo płatne (wycena indywidualna).

PŁATNOŚCI: przedpłata 200 zł + reszta kwoty po akceptacji projektu

W przypadku zamówienia projektu gotowego zaproszenia wymagane jest dokonanie przedpłaty w wysokości 200 zł na poczet prac związanych z przygotowaniem projektu. Koszt projektu jest w wliczony w cenę zaproszeń, i kwota 200 zł jest odejmowana w końcowym rozliczeniu za zaproszenia. Pozostałą część kwoty za zamówione zaproszenia należy wpłacić po zatwierdzeniu projektu do druku i po otrzymaniu mailowego podliczenia płatności. W przypadku odstąpienia przez zamawiającego od wydruku zaproszeń po otrzymaniu projektu do zatwierdzenia wpłacona kwota 200 zł nie jest zwracana (stanowi ona zapłatę za prace projektowe wykonane przy dopasowaniu projektu).